Doprava a platba

 

Vážení zákazníci,

aktuální nával objednávek je větší, než jsme schopni expedovat v našem běžném čase a proto vás moc prosíme o trpělivost. Expedice vaší objednávky bude pravděpodobně trvat 3-4 pracovních dní. Pokud na svou objednávku spěcháte, prosím, kontaktujte nás na e-mailu info@fleppi.cz
Moc děkujeme za pochopení, tým fleppi.

 

Možnosti dopravy - Česká Republika

 • Česká pošta - Doporučené psaní - 65 Kč

Česká pošta zásilku doručuje osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek (Track & Trace).Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

 • Česká pošta - Balíkovna - osobní odběr - 65 Kč

Pokud hledáte levné a rychlé doručení zásilky, doporučujeme zvolit Balíkovnu. Tato služba nabízí už více jak 2 000 výdejních míst (Balíkovna na poště a Balíkovna mimo poštu). Balíček je připraven k vyzvednutí zpravidla následující pracovní den dopoledne od odeslání. Navíc se nemusíte bát, že na poště budete čekat v dlouhé frontě. Tyto balíčky mají přednostní odbavení a pro jejich vyzvednutí stačí sdělit, který obdržíte v sms a jméno adresáta. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto ji může vyzvednout i třetí osoba. Zásilka je na pobočce uložena 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek (Track & Trace).Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

 • Zásilkovna - osobní odběr na pobočce - 75 Kč

Nechte si zboží zaslat na jednu z poboček Zásilkovny a vyzvedněte si ji osobně podle svých potřeb. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  může zásilku vyzvednout i třetí osoba. Seznam poboček naleznete zde. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek. Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

 • PPL - doručení na adresu - 99 Kč

Nechte si zboží doručit kurýrem přímo na Vaši adresu. Doba dodání bývá 1-2 pracovních dny od odeslání zásilky. Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

 • Osobní odběr v Českých Budějovicích - zdarma

Zákazníkům z Českých Budějovic a blízkého okolí nabízíme možnost vyzvednout si zásilku osobně na adrese Čechova 23, České Budějovice 37001. Jakmile bude objednávka připravena k předání, budeme vás kontaktovat a domluvíme čas a datum.

 

Možnosti dopravy - Slovensko

 • Doručení na adresu (GSL - €5,00)

Zásilky posílané přepravní službou GLS zasíláme spolu se svozem balíků Zásilkovny, která ve svozovém depu předává balíky společnosti GLS. Dodání bývá do 3-4 pracovních dnů od odeslání zásilky. Váš balík můžete sledovat online prostřednictvím sledovacího číslo zásilky, který vám zašleme prostřednictvím emailu na adresu, kterou uvedete v objednávce.

 • Osobní odběr na pobočce Zásilkovny (€3,90)

Nechte si zboží zaslat na jednu z poboček Zásilkovny a vyzvedněte si ji osobně podle svých potřeb. Dodání bývá do 3-4 pracovních dnů od odeslání zásilky. Seznam poboček naleznete zde. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek. Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

 

Platební metody

 • Platba kartou,  rychlý online převod nebo Apple Pay

Aby pro Vás bylo nakupování co nejpohodlnější, můžete svou objednávku rychle a jednoduše zaplatit platební kartou nebo rychlým online převodem. Platbu provedete prostřednictvím platební brány společnosti ComGate Payments, a.s., která je zabezpečena pomocí nejmodernějších technologií a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Nemusíte se tedy ničeho bát. My se o zaplacení objednávky ihned dozvíme, takže Vám ji můžeme obratem odeslat. To je skvělé ne?!

 • Bankovní převod v CZK

Převod mezi bankami trvá obvykle 1 až 3 pracovní dny, takže pokud už se své objednávky nemůžete dočkat, nezapomeňte provést platbu ihned po dokončení objednávky, abychom Vám mohli objednané zboží zaslat co nejdříve. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte po dokončení objednávky do své emailové schránky.

Číslo účtu pro platby: 2401993487/2010 (Fio banka)

 • Dobírka (45 Kč)

Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží až při předání zboží. 

 • Dobírka na Slovensko (€1,50)

Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží až při předání zboží.