Platba a doprava

Platební metody

  • Bankovní převod v CZK

Převod mezi bankami trvá obvykle 1 až 3 pracovní dny, takže pokud už se své objednávky nemůžete dočkat, nezapomeňte provést platbu ihned po dokončení objednávky, abychom Vám mohli objednané zboží zaslat co nejdříve. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte po dokončení objednávky do své emailové schránky.

Číslo účtu pro platby: 1232792013/3030 (Air Bank a.s.)

  • Dobírka (45 Kč)

Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží až při předání zboží. 
Možnosti dopravy


  • Doporučené psaní (Česká pošta - 50 Kč)

Česká pošta zásilku doručuje osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek (Track & Trace).

  • Osobní odběr na pobočce Zásilkovny (70 Kč)

Nechte si zboží zaslat na jednu z poboček Zásilkovny a vyzvedněte si ji osobně podle svých potřeb. Seznam poboček naleznete zde. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek.

  • Osobní odběr v Českých Budějovicích (zdarma)

Zákazníkům z Českých Budějovic a blízkého okolí nabízíme možnost vyzvednout si zásilku osobně na adrese Čechova 23, České Budějovice 37001. Jakmile bude objednávka připravena k předání, budeme vás kontaktovat a domluvíme čas a datum.