Doprava a platba

 Vážení zákazníci,

aktuální nával objednávek je větší, než jsme schopni expedovat v našem běžném čase a proto vás moc prosíme o trpělivost. Expedice vaší objednávky bude pravděpodobně trvat 3-4 pracovních dní. Pokud na svou objednávku spěcháte, prosím, kontaktujte nás na e-mailu info@fleppi.cz.

Moc děkujeme za pochopení, tým fleppi.

Možnosti dopravy - Česká Republika

  • Česká pošta - Balíkovna - osobní odběr - 59 Kč

Pokud hledáte levné a rychlé doručení zásilky, doporučujeme zvolit Balíkovnu. Tato služba nabízí už více jak 2 000 výdejních míst (Balíkovna na poště a Balíkovna mimo poštu). Balíček je připraven k vyzvednutí zpravidla následující pracovní den dopoledne od odeslání. Navíc se nemusíte bát, že na poště budete čekat v dlouhé frontě. Tyto balíčky mají přednostní odbavení a pro jejich vyzvednutí stačí sdělit, který obdržíte v sms a jméno adresáta. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto ji může vyzvednout i třetí osoba. Zásilka je na pobočce uložena 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek (Track & Trace).Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

  • Zásilkovna - osobní odběr na pobočce - 75 Kč

Nechte si zboží zaslat na jednu z poboček Zásilkovny a vyzvedněte si ji osobně podle svých potřeb. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  může zásilku vyzvednout i třetí osoba. Seznam poboček naleznete zde. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek. Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

  • Zásilkovna - doručení na adresu - 85 Kč

Nechte si zboží doručit kurýrem přímo na Vaši adresu. Doba dodání bývá 1-2 pracovních dny od odeslání zásilky. Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

  • Česká pošta Balík do ruky - doručení na adresu - 80 Kč

Nechte si zboží doručit kurýrem přímo na Vaši adresu. Doba dodání bývá 1-2 pracovních dny od odeslání zásilky. Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

  • Osobní odběr v Českých Budějovicích - zdarma

Zákazníkům z Českých Budějovic a blízkého okolí nabízíme možnost vyzvednout si zásilku osobně na adrese Čechova 23, České Budějovice 37001. Jakmile bude objednávka připravena k předání, budeme vás kontaktovat a domluvíme čas a datum. Pokud tato nabídka není v možnostech k dispozici, bohužel nejsme v dané období přítomni na výdejním místě. O nejbližším termínu osobního odběru se můžete případně informovat na info@fleppi.cz

Možnosti dopravy - Slovensko

  • Doručení na adresu (€5,00)

Zásilky posílané přepravní službou GLS zasíláme spolu se svozem balíků Zásilkovny, která ve svozovém depu předává balíky společnosti GLS. Dodání bývá do 3-4 pracovních dnů od odeslání zásilky. Váš balík můžete sledovat online prostřednictvím sledovacího číslo zásilky, který vám zašleme prostřednictvím emailu na adresu, kterou uvedete v objednávce.

  • Osobní odběr na pobočce Zásilkovny (€3,90)

Nechte si zboží zaslat na jednu z poboček Zásilkovny a vyzvedněte si ji osobně podle svých potřeb. Dodání bývá do 3-4 pracovních dnů od odeslání zásilky. Seznam poboček naleznete zde. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek. Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

 

Platební metody

Platba na dobírku je trvale zrušená, děkujeme za pochopení.

  • Platba kartou nebo Apple Pay

Aby pro Vás bylo nakupování co nejpohodlnější, můžete svou objednávku rychle a jednoduše zaplatit platební kartou nebo rychlým online převodem. Platbu provedete prostřednictvím platební brány společnosti ComGate Payments, a.s., která je zabezpečena pomocí nejmodernějších technologií a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Nemusíte se tedy ničeho bát. My se o zaplacení objednávky ihned dozvíme, takže Vám ji můžeme obratem odeslat. To je skvělé ne?!

  • Bankovní převod v CZK

Převod mezi bankami trvá obvykle 1 až 3 pracovní dny, takže pokud už se své objednávky nemůžete dočkat, nezapomeňte provést platbu ihned po dokončení objednávky, abychom Vám mohli objednané zboží zaslat co nejdříve. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte po dokončení objednávky do své emailové schránky.

Číslo účtu pro platby: 2401993487/2010 (Fio banka)