Platba a doprava

Platební metody

  • Platba kartou nebo rychlý online převod ThePay

Aby pro Vás bylo nakupování co nejpohodlnější, můžete svou objednávku rychle a jednoduše zaplatit platební kartou nebo rychlým online převodem. Platbu provedete prostřednictvím platební brány ThePay, která je zabezpečena pomocí nejmodernějších technologií a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Nemusíte se tedy ničeho bát. My se o zaplacení objednávky ihned dozvíme, takže Vám ji můžeme obratem odeslat. To je skvělé ne?!

  • Bankovní převod v CZK

Převod mezi bankami trvá obvykle 1 až 3 pracovní dny, takže pokud už se své objednávky nemůžete dočkat, nezapomeňte provést platbu ihned po dokončení objednávky, abychom Vám mohli objednané zboží zaslat co nejdříve. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte po dokončení objednávky do své emailové schránky.

Číslo účtu pro platby: 1232792013/3030 (Air Bank a.s.)

  • Dobírka (45 Kč)

Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží až při předání zboží. 


Možnosti dopravy - Česká Republika

  • Doporučené psaní (Česká pošta - 50 Kč)

Česká pošta zásilku doručuje osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek (Track & Trace).Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

  • Osobní odběr na pobočce Zásilkovny (70 Kč)

Nechte si zboží zaslat na jednu z poboček Zásilkovny a vyzvedněte si ji osobně podle svých potřeb. Seznam poboček naleznete zde. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek. Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

  • Osobní odběr v Českých Budějovicích (zdarma)

Zákazníkům z Českých Budějovic a blízkého okolí nabízíme možnost vyzvednout si zásilku osobně na adrese Čechova 23, České Budějovice 37001. Jakmile bude objednávka připravena k předání, budeme vás kontaktovat a domluvíme čas a datum.

 

Možnosti dopravy - Slovensko

  • Doručení na adresu (GSL - €5,50)

Zásilky posílané přepravní službou GLS zasíláme spolu se svozem balíků Zásilkovny, která ve svozovém depu předává balíky společnosti GLS. Dodání bývá do 3-4 pracovních dnů od odeslání zásilky. Váš balík můžete sledovat online prostřednictvím sledovacího číslo zásilky, který vám zašleme prostřednictvím emailu na adresu, kterou uvedete v objednávce.

  • Osobní odběr na pobočce Zásilkovny (€5,50)

Nechte si zboží zaslat na jednu z poboček Zásilkovny a vyzvedněte si ji osobně podle svých potřeb. Dodání bývá do 3-4 pracovních dnů od odeslání zásilky. Seznam poboček naleznete zde. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek. Sledovací číslo zásilky vám zašleme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.