🚚💨 Nenechte si ujet naši skvělou nabídku! Doprava za 25 Kč do výdejních míst PPL nebo za 45 Kč přímo na adresu. Akce platí do 30. 6. 2024.🚚💨

Fleppi klub

FLEPPI KLUB

Online klub pro všechny
milovníky plánování

Silná komunita, ve které se motivujeme a podporujeme.

✓ O všem víte jako první. A k novinkám máte přednostní přístup!

Můžete ovlivňovat to, jaké produkty se objeví v novinkách.

✓ Každý měsíc věnujeme aktivním členům dárkové poukazy.

✓ Pravidelně odesíláme e-mail plný plánovacích tipů a triků.

 

“Největší problém, který lidi s plánováním mají, je, že zapomínají. Zapomínají otevírat diář. Zapomínají na věci, co si do něj zapsat, když to zrovna není nějaká konkrétní schůzka. A s tímhle vám Fleppi klub pomůže. Naučí vás, jak plánování začlenit do každodenního života a zamilovat si ho.”

Lucie, zakladatelka Fleppi

 

Co vás ve Fleppi klubu čeká

Silná komunita, kde vám rozumí

V naší soukromé FB skupině sdílíme všechny plánovací radosti a starosti. Můžeme se tak vzájemně motivovat, inspirovat a podporovat.

Dárkové poukazy pro členy klubu

Každý měsíc rozdáváme radost! Vybraným členům klubu věnujeme jako poděkování dárkové poukazy do e-shopu.

Přístup k rozsáhlé databázi nápadů

Členové Fleppi klubu mohou ovlivňovat, co budeme vyrábět. O každém nápadu na nový produkt společně hlasujeme.

Výhodné akce, které na webu nenajdete

Pro všechny členy Fleppi klubu máme připravené pravidelné akce na oblíbené produkty i novinky. Vyplatí se o nich vědět!

Přístup k těm nejlepším plánovacím tipům

Pravidelné newslettery, které vás inspirují a vzdělají. Zasypeme vás plánovacími tipy, ke kterým se jen tak nedostanete.

Tiskoviny ke stažení zdarma

Funkční a nadčasové. Navržené přesně tak, aby vám co nejvíce ulehčily život. Jak je jednou vyzkoušíte, nikdy se jich nevzdáte!

Jak to funguje ve Fleppi klubu?

Členství ve Fleppi klubu je bezplatné a nezávazné.

Čeká vás inspirativní komunita v naší soukromé facebookové skupiněpravidelné e-maily nabité od prvního písmena do poslední tečky zajímavými tipy na funkční plánování, které vám vnesou do života více pohody a klidu.

Slibujeme, že nezahltíme váš inbox a budeme vám zasílat pouze takové zprávy, které bychom sami chtěli dostávat. Z klubu se můžete kdykoliv odhlásit. Uděláme ale všechno proto, abyste k tomu neměli důvod.

Krok za krokem do Fleppi klubu

1

Vyplníte formulář a přihlaste se
do našeho bezplatného klubu.


Stačí kliknout na tlačítko "Chci se stát členem Fleppi klubu". Zabere vám to pár vteřin.

2

Do e-mailové schránky vám
odešleme uvítací e-mail.

Pokud e-mail obratem neuvidíte v doručené poště, koukněte se i do složky Hromadné, Promoakce či Spam.

3

E-mail otevřete a přidejte se rovnou i do naší
Facebookové komunity Fleppi klubu.

A  je to, jste členem!

Přesuňte si co nejdříve naši e-mailovou adresu do hlavní složky, ať o nic nepřijdete.

Co se členům na Fleppi klubu líbí?

Nejdříve jsem si myslela, že Fleppi klub bude jedna z několika “rádoby klubových” FB stránek. Velice rychle jsem ale zjistila, že je to místo plné skvělých žen (a několika mužů), které spojuje jedno - láska k plánování a diářům. Velice si vážím přátelské a pohodové atmosféry, která v klubu panuje, a myslím, že nikde není většího pochopení pro šuplíky plné samolepek a všech dalších papírových věciček, které nám dělají takovou radost. K tomu přidejte lásku a úsilí, které Lucka se Silvou do jednotlivých produktů vkládají, a objevíte jedinečný svět, ze kterého není úniku!

Lenka

Fleppi klub je naprostá dokonalost, víte totiž o všech novinkách s předstihem, dostanete spoustu tipů na plánování a navíc se o své zkušenosti, diáře, samolepky a nápady můžete dělit s ostatními ve facebookové skupině Fleppi klubu. Načerpáte zde spoustu inspirací a zároveň zjistíte, že nejste blázen, když máte doma hromady samolepek a nejradši byste měli každý půl rok nový diář, ale že touto diagnózou trpí většina z členů díky celému týmu Fleppi.


Katka

Jako diářový začátečník hledám ve Fleppi klubu inspiraci, cenné rady a bezva tipy na vylepšení. Zároveň díky nápadům Fleppinek (děvčat z Fleppi ) - různým výzvám, bazarovému vláknu každý měsíc, ocenění aktivních členů dárkovými poukazy do e-shopu, tam chcete být také. Je prostě vidět, že Fleppi je víc než jen samolepky a diáře. Fleppi klub je ta přidána hodnota, kterou jinde nenajdete. Děkuji že mohu být součástí klubu.

Eva

Na Fleppi klubu sa mi líbí, že se můžeme navzájem inspirovat, radit, podporovat se v tom, co milujeme a dělá nám radost. Najdete tam i bazar - prodej všeho, co váš diář potřebuje. Jen upozorňuji, že je to velmi návykové. Je tam celá řada fotek diářů a plánovačů od jiných, stejně bláznivých, děvčat. Být v klubu se vyplatí, protože se dozvíte, kdy je livestream, jaké budou novinky a další zajímavé věci. Pokud milujete plánování, nálepky, papír a všechno okolo a ještě váháte, tak je správný čas se přidat.

Zuzana

FAQ

Členstvím v klubu získáte přístup do soukromé facebookové skupiny Fleppi klub. Je to krásná komunita plná milovníků plánování, jako jste vy. Můžete si s nimi (a také s námi) diskutovat o čemkoliv k tématu nebo si jen tak povídat a sdílet radost z objednávek. Zároveň můžete jako člen klubu ovlivňovat, jaké produkty se objeví v příštích novinkách. Velmi rádi totiž tvoříme přímo na přání našich milých zákazníků.

Jako člen klubu budete dostávat každý měsíc e-mail s přednostním přístupem k novinkám a získáte rovněž přístup k rozsáhlé databázi tipů a nápadů ostatních členů Fleppi klubu.

Není. Členství ve Fleppi klubu je zdarma. Zároveň připomínáme, že je nezávazné a dobrovolné, takže z něj můžete kdykoliv vystoupit.

S členstvím ve Fleppi klubu se pojí celá řada výhod. Patří mezi ně:

  • přístup do silné komunity milovníků plánování
  • možnost získat dárkové poukazy do e-shopu
  • výhodné akce jen pro členy Fleppi klubu
  • možnost ovlivňovat, co budeme vyrábět
  • tiskoviny ke stažení zdarma na přání členů

 

Po přihlášení k odběru e-mailů vám na e-mail automaticky pošleme odkaz, přes který se jednoduše přihlásíte.

Facebooková skupina je středobodem celého Fleppi klubu. Vstupem do ní získáváte celou řadu výhod a podporu silné komunity. Tak si ji rozhodne nenechte ujít!

To se nemusíte bát. Pravidelně posíláme dva e-maily za měsíc:

  • V polovině měsíce od nás získáte newsletter, který je plný zajímavých plánovacích nápadů a tipů.
  • Na konci měsíce vám zašleme přednostní přístup k novinkám. Vidíte je ještě dřív, než se oficiálně objeví na našem e-shopu.

V průběhu měsíce občas pošleme i jiné e-maily, které se týkají našich akcí či zajímavostí. Ne však více než jednou týdně.


Jdete do toho s námi?

Nalákali jsme vás a chcete být součástí naší komunity? Už zbývá jen jediné. Bezplatně se přihlásit!

Těším se na vás v klubu!


zakladatelka Fleppi

Potřebujete poradit?

napište mi na info@fleppi.cz

zavolejte mi na +420 778 140 590