Náš příběh

Untitled-9

Jmenuji se Lucka a moje diagnóza je jasná. Jsem milovník papírových diářů. Moje závislost vypukla na střední škole a o pár let později, kdy jsem dostala svůj vysněný kroužkový diář, už bylo nad slunce jasné, že mi není pomoci. Je to zkrátka láska na celý život.

Jenže při plánování mi něco chybělo. Krásné samolepky, kterými bych si mohla vyzdobit diář. Na zahraničních blozích se to jimi jen hemžilo! Třeba samolepky od The Reset Girl. Panebože, to musí být radost něco takového mít. Hned by se jinak zapisovaly všechny ty úkoly, do kterých se mi moc nechtělo. Jenže sehnat něco takového u nás bylo nemožné.

Tak jsem to vzala jako výzvu a v listopadu 2015 založila značku Fleppi, pod níž tvořím všechny ty krásné papírové věci. A protože plánování je “nemoc”, začala se nabídka mého e-shopu postupně rozrůstat o další doplňky jako třeba náplně do diáře, záložky, samolepicí bločky, washi pásky a dokonce i samotné diáře.

Untitled-10

Bez vás by tento příběh neexistoval

Ale bez vás by značka Fleppi nemohla fungovat. Právě vy jste totiž hnacím motorem a baví mě vytvářet samolepky, o které mě žádáte. A vaše upřímná radost nad balíčky, kterou sdílíte na Facebooku nebo Instagramu, mě každým dnem přesvědčuje, že moje práce má smysl.

Takže pokud máte jakýkoliv nápad nebo tip na zlepšení, napište mi! Jedeme v tom totiž společně a já udělám vše proto, aby nás všechny plánování ještě více bavilo.

Pozor, 9 z 10 lékařů varuje! Samolepky od Fleppi způsobují silnou závislost.
Používejte je jen na vlastní nebezpečí.