🚚💨 Nenechte si ujet naši skvělou nabídku! Doprava za 25 Kč do výdejních míst PPL nebo za 45 Kč přímo na adresu. Akce platí do 30. 6. 2024.🚚💨

Bonusový program

VY NAKUPUJETE, MY ODMĚŇUJEME

Bonusový program

Odměna pro naše věrné zákazníky kteří si plánování bez Fleppi už ani neumí představit.

✓ Za každý nákup získáváte bonusové body.

✓ Ty pak využijete jako slevu na další objednávku.

✓ Čím více nakupujete, tím více příště ušetříte.

 

 

Jak získám bonusové body?

Je to jednoduché! Stačí se zaregistrovat do našeho obchodu a pak začít sbírat bonusové body za každý uskutečněný a zaplacený nákup. 

Pro zákazníky z ČR platí, že: 20 Kč = 1 bod

Pro zákazníky ze Slovenska platí, že: 0.8 EUR = 1 bod

Udělám si radost za 1 000 Kč

Dostanu 50 bodů. 

U další objednávky mám slevu 50 Kč.

 

Bonusové body se vám přičtou po uhrazení objednávky. Po stornování či dobropisování faktury (zboží se vrátí jako nepřevzaté či vrácené) se naopak body odečítají stejným způsobem, jako se načetly.

FAQ

Jednoduše. Stačí kliknout vpravo nahoře na ikonu tváře. Tam se zaregistrujete buď pomocí e-mailové adresy, či propojením přes Facebook. Touto registrací od nás automaticky získáváte 30 bodů na přivítanou.

Bonusové body uplatníte jednoduše při dalším nákupu. Díky nim ušetříte!

Stačí si ve 3. kroku v košíku vybrat, kolik bodů chcete na svou objednávku uplatnit. A je to.

Například:

  • 100 bodů = sleva 100 Kč na celou objednávku

  • 100 bodů = sleva 4 EUR na celou objednávku

Minimální hodnota objednávku pro uplatnění bodů je 350 Kč nebo 14 EUR.

 

Bohužel ne. Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kód či dárkový kupón. Chcete-li si objednávku zlevnit pomocí slevového kódu, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. 

Ano. Systém ale neumožňuje na jedné objednávce použít body a zároveň uplatňovat dárkový kupón.  Chcete-li uplatnit dárkový kupón, kontaktujte nás na e-mail info@fleppi.cz.

Stav bodového konta si můžete kdykoliv ověřit ve vašem zákaznickém účtu pod záložkou Moje slevy. Do svého účtu se jednoduše přihlásíte přes ikonu v pravém horním rohu.

Platnost vašich bodů je omezena na 180 dnů od jejich získání. Abyste o ně jen tak nepřišli, včas vás před jejich vypršením budeme informovat e-mailem.

Jakmile vracíte zakoupený produkt, vracíte i získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před touto objednávkou.

Ano, můžete. Za vaši registraci vás automaticky odměníme 30 body. Za přihlášení k odběru newsletteru získáte 20 bodů.

Bonusové body nepředstavují měnu a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit či jinak upravit parametry programu, případně ho ukončit bez udání důvodu a stanovení náhrady.