🚚💨 Nenechte si ujet naši skvělou nabídku! Doprava za 25 Kč do výdejních míst PPL nebo za 45 Kč přímo na adresu. Akce platí do 30. 6. 2024.🚚💨

Mám nápad na nový produkt

Milujete naše produkty, ale pořád vám v nabídce něco chybí? Něco, co by vám ulehčilo život a zpříjemnilo plánování. Rádi si o tom s vámi budeme povídat v naší Facebookové skupině Fleppi klub.

Získáte přístup k rozsáhlé databázi nápadů

Členové Fleppi klubu jsou našimi parťáky. Mohou rozhodovat o tom, co se objeví v příštích novinkách. Mají přístup k rozsáhlé databázi nápadů, do které:

  • mohou přidávat své vlastní tipy,
  • vyjadřovat k dalším podnětům,
  • hlasovat o všech nápadech,
  • sledovat, který z nápadů se realizuje jako první.

Jako členové Fleppi klubu tak budete mít informace, ke kterým se nikdo jiný nedostane

Žádný nápad nikam nezapadne

Abyste věděli, že s vašimi plány skutečně pracujeme, máte jako členové klubu přístup i k roadmapě. Ta ukazuje v jaké fázi je váš nápad - zda již je naplánován k výrobě / realizuje se to / je hotový a připravený k naskladnění. Snadno tak můžete vidět, že jej například zpracováváme a brzy se objeví v e-shopu.

Pro představu téměř všechny produkty, které jsme v poslední době vyrobili, vznikly z popudu našich zákazníků.

Díky vašim nápadům víme, kam směřovat

Nápadů na nové samolepky a jiné produkty dostáváme mnoho, proto nám členové Fleppi klubu svou zpětnou vazbou neuvěřitelně pomáhají. Díky tomu, že v klubu aktivně diskutujeme o nápadech, víme, co je pro naše zákazníky důležité. To nám pomáhá držet směr. Je velká pomoc mít za zády stovky milovníků plánování. Přidejte se k nim i vy. Těšíme se!