Den matek

Jak vybrat ideální dárek ke Dni matek-1

Den matek za dveřmi a vy byste rádi udělali radost své ženě za to, jak skvělou mámou je. Anebo zkrátka musíte zastoupit vaši ratolest, která se ještě nenaučila nakupovat dárky.

Jenže co pořídit? Vybrat tu správnou kytici je někdy problém. Jaké má vlastně ráda? Přemýšlíte, jenže prostě nevíte. Tyto věci jdou mimo vás. A co dál? Čokoládu? Bonbonieru? Nedrží zrovna dietu? Nebo ji vzít do kavárny? Ne, to ne. To vás nebaví. Svíčky vám nevoní a parfémům nerozumíte.

Pořád si něco lepí do diáře

Co víte, je to, že pořád si něco lepí do diáře. Balíčky, které na sobě nesou nálepku „Pojďme si spolu něco naplánovat“, vidíte na každém kroku. Vůbec tomu nerozumíte, ale asi je to skvělé. Pokaždé, co otevře ten balíček, je totiž nadšená. Má dobrou náladu. A často vůbec nevnímá, když na ni mluvíte. V neděli si vytáhne ten svůj diář, šest nějakých barevných kasírek a začne lepit. Neslyší, nevidí. Když nahlédnete přes rameno, víte, že v úterý bude zalévat kytky a v pátek převlékat peřiny.

Jo, to by ji mohlo udělat radost. To je nápad! Pořídíte ji dárkový poukaz na ty její samolepky. Ten vám přijde e-mailem, jen ho vytisknete. Ani do obchodu nemusíte. Značka ideál! Bude šťastná. A vy nakonec také. Protože když je šťastná máma, je šťastná celá rodina.