Aktuálně z Fleppi

Milí zákazníci,
pravděpodobně jste si všimli, že velké množství sortimentu v e-shopu chybí. Nebojte se, všechny vaše oblíbené produkty postupně vracíme do nabídky!

Proč je najednou tolik produktů nedostupných? 

Díky vaší laskavé podpoře neustále rosteme. To nás donutilo nečekaně změnit některé technologické postupy ve skladu a expedici, abyste měli své balíčky i nadále u sebe co nejrychleji a v bezchybné kvalitě. A zároveň abychom mohli bezproblémově rozšiřovat sortiment o produkty, které na základě vašich přání tvoříme.

S tím se bohužel pojí i momentální nedostupnost některých produktů. Víme, že je tento dočasný stav nepříjemný a moc se vám za něj omlouváme. V konečném důsledku ale věříme, že pomůže nám všem. My budeme díky tomu rychleji odbavovat vaše objednávky a vy se tak můžete radovat z balíčku co nejdříve.

Kdy se vrátí můj oblíbený produkt do nabídky?

Počítejte s tím, že doplňování produktů bude otázkou týdnů až měsíců. Momentálně zkusíme chybějící produkty doplňovat tak jako novinky, tedy vždy k prvnímu dni v měsíci. A abychom vám alespoň částečně nastínili, na co se můžete těšit, budeme vás na této stránce průběžně informovat.

Od 1. února budou opět skladem tyto produkty:

  • kit jmeniny
  • kit vánoční
  • všechny samolepicí etikety A4
  • magnetické klipy
  • samolepicí kapsy
  • plánovací příručka
  • bavlněné sáčky na diáře
  • transparentní barevné samolepicí bločky

Neodpověděli jsme vám na zprávu?

V souvislosti s touto neobvyklou situací se samozřejmě objevilo obrovské množství zpráv. A možná i od vás. Omlouváme se, jestli jsme vám doposud neodpověděli. Mrzí nás to! Denně nám chodí desítky zpráv a dotazů prostřednictvím asi 6 kanálů a kolikrát máme opravdu problém na vše rychle reagovat a nic nepřehlédnout. Pokud na odpověď čekáte delší dobu, zkuste se obrátit i na náš e-mail info@fleppi.cz.

Celá tato situace je i pro nás nepříjemná. A rozumíme, pokud jste z toho rozmrzelí. Přesto však doufáme, že to pochopíte a budete i nadále součástí naší milé komunity. Srdečně děkujeme!

Lucie Osvaldová,
zakladatelka Fleppi